Старий сивий дід приходить на сповідь до церкви. Н,у піп і запитує:
– Який же в тебе гріх, діду?
Той каже:
– Ви розумієте, я оце коли була війна, ховав у себе єврея в погребі..
– То який же це гріх, діду? То ж навпаки, дуже благородна справа. Розумієш?
– Так, я розумію, але і Ви мене зрозумійте – я в нього за постой гроші брав…
– Так і що? Ти ж життям ризикував і жити на щось треба було. Не переймайся діду, нічого страшного.
– Так? Ну, дякую. Ви мене заспокоїли. Але Ви знаєте, в мене тут ще одне питання.
– Яке?
– Чи повинен я казати тому єврею, що війна вже закінчилась?
Істотні характеристики послугПопередження про наслідки для споживача

Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.