Раннім ранком, у морі дрейфує шикарнюча яхта ватрістю кількасот тисяч $… На палубі сплять напівроздягнені дівчулі, учасниці чегового конкурсу краси “Місс Світу 2019”, які стомившись від багатогодинної вечірки, попадали спати там де їх застали перші промені ранкового сонця…

Команда метушиться з прибиранням наслідків паті. На столі залишки від помпезного стола (омари, устриці, безліч екзотичних фруктів і тд). Ретельно протираються, де не де розсипані стежечки білого порошечку.

На кормі, зручно прилаштувавшись, сидить хазяїн цьої краси і п’є найдорожче шампанське в світі, закусує чороною ікрою і тримає в руках дорогущий спінінг.

Поруч з ним капітан в білосніжному одязі і фуражці, туфлі начищені до блиску, в руках дорогезна сигара і бокал з не менш дешевим коньяком.

Хазяїн зайнятий ранковою риболовлею, але судячи зі всього, що останні годин 2-3 результату ніякого, нічого не клює і він все більше засмучується…

В же цей час, повз них пропливає маленька, на ходу розпадається, стара лодка, в якій сидить місцевий рибалка, такий само на вид, як і йошо шхуна. І серед накиданих кипою сіток, видніється чималий улов, та настільки, що через перевантаженість лодки, рибалці доводиться дуже обережно ианеврувати, щоб не затопити своє суденце.

Хазяїн яхти дивиться на цю лодку, на рибалку, потім на свій спінінг і на пусте відро для риби, відпивє ковток шампанського… Ламає об коліно свій спінінг, залишки викидає за борт і, повернувшись до капітана, заздрінсно випалює:

– Ні, ну ти таке бачив, га…?!!! От як завжди, бля*ь! Комусь все, а комусь ні*уя!!!…