З глухого полтавського села дівчина приїхала вступати до київського ВУЗу. Ну і проходить медкомісію, виходить з кабінету гінеколога, дивиться в свою медичну книжку, червоніє і бігом назад у кабінет до лікаря. Забігає і така:
– Доктор, доктор! Ну і шо то Ви мені написали?!
– Ну… Шо є, то і написав…
– Та нє, ну написали б чи “нормальна”, чи “така як у всіх”! А то шо Ви написали “ЗДОРОВА”?!
Істотні характеристики послугПопередження про наслідки для споживача

Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.